KONST / Litografier / Färglitografi 13229092
nr 1322 9092
Cesare Marchesini
(f. 1939), Italien
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/360. Motivet: 45x57 cm
Cesare Marchesini, italiensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:49:46
100 kr
300 kr
Cesare Marchesini
Läs mer om Cesare Marchesini